ISL28023FR60Z-T7A
Mfr.Part #
ISL28023FR60Z-T7A
Datasheet
ISL28023FR60Z-T7A
Description
IC VOLT MONITOR PRECISION
Stock
163
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
24-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
24-QFN (4x4)
Voltage - Input :
0V ~ 60V
Voltage - Supply :
3V ~ 5.5V